«

Arama

Color-Mix sistemi:

Anında mükemmel renk

Harbil HA/450/20 karıştırma makinesi
Harbil HA/450/20 karıştırma makinesi

Sikkens Wood Coatings olarak Avrupa'nın en modern karıştırma sistemine sahibiz. Color-Mix sisteminde kullandığımız akıllı teknolojiyle en iyi renk sonuçlarını elde ediyoruz. Diğerlerinin yanı sıra Harbil HA/450/20 makinemiz de buna katkı sağlıyor. Üst düzey modern karıştırma makineleri teknolojisi ile Sikkens Wood Coatings'in tüm su bazlı ürün sistemleri, vernikleri ve cilalı boyaları makine aracılığıyla renklendirilebiliyor. Üstün bir kaliteyle ve en kısa sürede.

Muazzam renk tonu çeşitliliği

"Joinery Color Classics" renk koleksiyonlarımız ve Cetol® ve Rubbol® koleksiyonlarımızla size en güncel renklerden oluşan alışılmadık düzeyde geniş bir yelpaze sunuyoruz.

 

Ayrıca Color-Mix Sistemi, büyük renk kapasitesi sayesinde neredeyse sonsuz olanak sunar. Color- Mix Sistemi, büyük renk kapasitesi sayesinde sıra dışı genişlikte bir renk tonu yelpazesi sunar.

 

Ayrıca modern Color-Mix Sistemi, piyasada satılan ve uluslararası tüm renk koleksiyonlarını kapsar.

 

Color-Mix Sistemi'nin teknolojisi 2010 VOC Yönetmeliği'ne uygundur ve böylece en zorlu çevre standartlarını karşılar. Makine kolayca kullanılabilir ve ayrıca en yeni ergonomik tasarım özelliklerine sahiptir.

 

Ve en iyisi:
Kendi boya makineniz varsa, bizden gerekli tüm güncellemeleri edinebilirsiniz. Böylece her zaman en güncel durumda olursunuz.

Acomix renk macunları

Sulu ürünlerin kullanımı için geliştirilen özel renk tonu macunları.

 

Temin edilebilen renk tonları:
wB1, wB3, wG1, wO3, wR1, wR2, wR5, wTR, wTY, wV1, wV2, wW1, wY1, wY2, wY3, wZ1 und wJW, wJR, wJY, wJZ

 

Kap büyüklüğü:
1 l