«

Arama

Manzaralı sağlık

Wood Finishes & Adhesives

Sikkens Wood Coatings, 2010 yılından itibaren AkzoNobel'in ağaç kaplamaları üzerinde uzmanlaşmış olan ve yapı sektörü, ev elektroniği ve gemi yapımından spor ekipmanları üreticilerine kadar geniş bir müşteri tabanı bulunan Performance Coatings faaliyet alanındaki Wood Finishes ve Adhesives bölümüne dahildir.

 

Wood Finishes ve Adhesives, endüstriyel ağaç kaplamalarının dünya genelinde tanınmış tedarikçisi olarak duvar kaplaması, mobilya, zemin kaplaması ve pencere çerçevesi alanlarındaki lider üreticilere hizmet vermektedir. İstedikleri dış görünüm ve gerekli korumayı elde etmek için müşterilerimiz ürünlerimize güveniyor.

 

Müşterilerimiz, komple kaplama yelpazemizden olduğu gibi kompozit ahşap ve laminatlar için bağlantı sistemi olarak tercih edilen pazar lideri konumundaki ağaç yapıştırıcılarımız ve reçine ürünlerimizden de kâr sağlıyor.

 

Yapışkanlar için kullanılan patenti alınmış uygulama sistemleri, verimliliği en üst düzeye çıkartıyor ve çevreye verilen zararı asgariye indiriyor. Kapsamlı bir teknik servis, ürünlerimizin müşterilerimizin fabrikalarında etkin ve verimli şekilde kullanılmasını garanti ediyor.

 

www.akzonobel.com/wood