«

Arama

Manzaralı sağlık

Sikkens Wood Coatings

 

Gelenek ve uzmanlık, inovasyon ve kalite, servis ve ortaklık; bunlar, ahşap dış yüzey kaplaması alanında bizi lider marka yapan değerlerdir. Ağaca ve mükemmel kaplama çözümleri geliştirmeye olan tutkumuz, başarımızın temelini oluşturur.

 

Sikkens Wood Coatings markası 1792'den günümüze değin faaliyetlerini sürdürmektedir. Deneyim ve uzmanlık, günümüzde devasa boyutlarda gelişti. Geleneğimiz, ürünlerimizin kalitesi ve bizi pazar lideri yapan müşterilerimizin memnuniyetinden bütünüyle gurur duyuyoruz.

Fakat geçmişte elde edilen başarılar geleceğe bakışımızı değiştirmiyor. Tam aksine, zorlukları açıkça görüyoruz ve bu zorlukların üstesinden gelmek için fikirler ve vizyonlar geliştirdik.

 

En üst düzey müşteri hizmetleri

 

Sikkens Wood Coatings'in gündeminde bu talep en üstte yer alır ve müşterilerimiz her gün bundan kâr elde eder. Sadece birinci sınıf servis sunmak yerine, müşterilerimizle işbirliğimizden geleceğin yüksek taleplerini karşılayacak bir ortaklık da geliştirmeye çalışıyoruz. Çünkü birlikte daha başarılı olacağımızdan eminiz!

 

Kaliteyi güvence altına almak - Yenilikleri hızlandırmak

 

Yüksek kaliteli ürünlere yönelik beklentiler sürekli olarak yeniden tanımlanıyor. Ekonomi ve ekoloji alanında yeni kriterler kullanılıyor. Bu bağlamda, ürün ve proses karmaşıklığını optimize etmek kadar yüksek çevre standartlarını karşılamak da önemli. Üreticiler ve ürünleri işleyenler, büyümeyi gerçekleştirmek için kalıcı, yenilikçi çözümlere ihtiyaç duyuyor. Biz sunuyoruz, siz kâr ediyorsunuz. Ağaca olan tutkumuz sadece geleneksel değerleri korumaya yardım etmiyor, bu değerleri yenilikçi şekilde geliştirmemizi de sağlıyor. Bu yolda birlikte yürümek istiyoruz.