«

Arama

Dünya genelinde bilinen bir isim: AkzoNobel

AkzoNobel; boya, vernik ve özel kimyasallar alanında dünya genelinde lider konumdaki bir üreticidir. Dünya üzerindeki şirketlere ve tüketicilere yenilikçi ürünler tedarik ediyor ve müşterilerimiz için kalıcı çözümler geliştirme konusunda tutkuyla çalışıyoruz. Şirket merkezimiz Hollanda'nın Amsterdam şehrindedir ve kalıcılık alanında her zaman en tepede yer alırız. 80'den fazla ülkedeki 50.000 çalışanımız en üst düzey hizmet sunmak için çalışıyor ve "Tomorrow’s Answers Today™" ilkesine sadık kalarak yarının yanıtlarını bu günden vermek için çaba harcıyor.

 

Ürünlerimizi her yerde bulabilirsiniz; Çin'deki olimpiyat stadından Sydney'deki liman köprüsüne kadar ve büyük olasılıkla kendi evinizde. Ciromuzun %44'ünü Güneydoğu Asya ve Amerika gibi büyümenin güçlü olduğu pazarlarda gerçekleştiriyoruz.

 

Bu sırada, kendi taleplerimizi sorgulamak ve kendimizi devamlı olarak iyileştirmek için müşterilerimizle sürekli bilgi alışverişi içindeyiz. Yüksek kalite ve güvenlik standartlarının yanında, optimum kaynak ve enerji kullanımı sayesinde kalıcı çevre koruması standartlarını da bu günden karşılıyoruz. www.akzonobel.com