«

Arama

© 2014 Akzo Nobel Hilden GmbH


Yayınlayan:
Akzo Nobel Hilden GmbH
Sikkens Wood Coatings
Düsseldorfer Straße 96-100
40721 Hilden
Almanya

Tel.: 02103 77 - 800
Faks: 02103 77 - 242
E-posta: sikkens-holzbau-info(at)akzonobel.com

 

Genel Müdür: Thierry Paulhan, Dr. Volker Puchta
Şirketin merkez ofisi: Köln, Amtsgericht Köln HRB 31520
Banka bilgileri: ING Bank N. V., Frankfurt, (Banka Kodu 500 210 00) Hesap No. 0010123511
IBAN: DE29500210000010123511; Swift Code: INGBDEFF
Ust-ID-No.: DE 811 171 420 / Vergi No.: 207/5700/0873

 

AkzoNobel Brandcenter Approval Code: 07496_211013 and AN_200783_080714

 

Yasal uyarılar
Web sitemizden faydalanırken lütfen aşağıdaki yasal uyarılara dikkat edin:


© Copyright Akzo Nobel Hilden GmbH, Köln, 2014

Akzo Nobel GmbH ve yan şirketlerinin (Akzo Nobel) Internet'teki mevcudiyetinin mevcut içerikleri telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Tüm hakları saklıdır. Metinlerin ve şekillerin Akzo Nobel'in yazılı izni olmadan kısmen de olsa kullanılması, telif hakkı kanunlarına aykırıdır ve dolayısıyla yasaktır. Bu, özellikle çoğaltma, tercüme etme veya elektronik sistemlerde kullanım gibi tüm kullanım hakları için de geçerlidir.

Kullanım koşulları

Uygulama alanı

Bu Web sitesi, Akzo Nobel GmbH ve diğer tüm AkzoNobel Grubu şirketleri (bundan sonra birlikte "AkzoNobel" veya "biz" olarak anılacaktır) tarafından işletilmekte ve kontrol edilmektedir. Bu Web sitesine erişiminiz ve bu Web sitesini kullanımınız aşağıda belirtilen kullanım koşullarına tabidir. Bu Web sitesine erişerek ve bu Web sitesini kullanarak bu kullanım koşullarını kısıtlamasız ve şartsız olarak kabul etmiş oluyorsunuz. Bu Web sitesi üzerinden sipariş verdiğiniz takdirde, duruma bağlı olarak başka koşullar da geçerli olabilir.

Fikri ve sınai mülkiyet hakları ve telif hakları, ticari marka hakları, lisanslar

Kullanım

Bu Web sitesindeki AkzoNobel tarafından hazırlanan içerikler ve çalışmalar Alman Hukuku'na tabidir. Üçüncü şahıslara (AkzoNobel Grubu'nun bir parçası olmayan herkes/her kuruluş üçüncü şahıs olarak kabul edilir) ait tüm katkılar bu şekilde belirtilmiştir. Alman Hukuku'nun ve özellikle telif haklarının sınırları dışında kalan çoğaltma, işleme, yayma ve her türlü kullanma işlemi için AkzoNobel'in yazılı izni gerekir. Bu sayfaların ticari amaçlar için kopyalanmasına izin verilmez; izin, sadece özel kullanım için verilir. Bu Web sayfalarının size ait kopyasındaki içerikte hiçbir şekilde değişiklik yapılmamalı ve telif hakları, ticari markalar ve diğer sınai mülkiyet haklarıyla ilgili her türlü bilgi değişiklik yapılmadan korunmak zorundadır.

Fikri mülkiyet ve telif hakları, ticari marka hakları

Aksi belirtilmedikçe, bu sayfaların içeriğiyle ilgili tüm fikri ve sınai mülkiyet ve telif hakları, özellikle metinler, şekiller, resimler, ses ve video materyalleri, HTML kodları ve kontrol panelleri (bundan sonra "içerik" olarak anılacaktır) ile ilgili haklar AkzoNobel ve/veya grup şirketlerinin mülkiyetindedir. Bu haklar, AkzoNobel ve/veya onun grup şirketlerine ait tüm telif haklarını, logoları ve ticari markalarını kapsar, fakat bunlarla sınırlı değildir.

İçeriklerin AkzoNobel'in yazılı izni olmadan kısmen de olsa kullanılması, telif hakkı kanunlarına aykırıdır ve dolayısıyla yasaktır. Bu, özellikle çoğaltma, tercüme etme veya elektronik sistemlerde kullanım gibi tüm kullanım hakları için de geçerlidir.

® ile işaretlenen isimler ve logolar AkzoNobel'in markalarıdır. Diğer isimler ve logolar da aynı şekilde AkzoNobel'in markaları olabilir. AkzoNobel, seçilmiş Avrupa ülkelerinde inşaat kaplama malzemeleri alanında lisans almıştır.

Lisans


Bu Web sitesinin içeriği, dolaylı veya başka bir şekilde AkzoNobel'in veya bir üçüncü şahsın telif hakları, patentler, logolar veya diğer sınai mülkiyet haklarıyla ilgili lisansları veya haklarının verilmesi veya aktarılması anlamına gelmez.

İçerik ve sorumluluk

Bu sayfanın içeriği ücretsiz ve sadece bilgilendirme amacıyla kullanıma sunulmuştur, bundan dolayı siz ve AkzoNobel arasında kesinlikle bir ticari ilişki oluşmaz.

AkzoNobel, Telemedya Kanunu (TMG) Madde 2'ye göre hizmet sağlayıcı olarak kullanıma sunduğu kendi içeriklerinden sorumludur.

AkzoNobel, kendi içeriklerinin güncel, eksiksiz ve doğru olması konusunda çaba sarf etmesine rağmen bunun için garanti vermeyi taahhüt edemez. İçerikler önceden bildirilmeksizin güncellenebilir, genişletilebilir, kısaltılabilir veya başka bir şekilde değiştirilebilir. AkzoNobel, bu içeriklerin kullanımıyla ilişkili olarak üçüncü şahısların uğradığı hasarlardan sorumlu tutulamaz. Herhangi bir şüphe durumunda lütfen doğrudan AkzoNobel'den yasal olarak bağlayıcı ek bilgileri talep edin.

Aktarılan veya kaydedilen yabancı bilgilerin denetlenmesiyle ilgili bir yükümlülük söz konusu değildir (TMG Madde 7 Paragraf 2). AkzoNobel kendi içeriklerinin veya yabancı içeriklerin kanunlara veya üçüncü şahısların haklarına aykırı olduğunu öğrenir öğrenmez ilgili içerikler derhal kaldırılır.

Finansal bilgiler

Bu Web sitesi finansal bilgiler içerebilir. Yalnızca borsa fiyatlarını kapsamayan bu finansal bilgiler sadece genel bilgi amacıyla verilmiştir. AkzoNobel, bu tür finansal bilgilerin her zaman en güncel durumda olmamasından kaynaklanan hasarlardan dolayı kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Faaliyet raporları veya finansal tablolar gibi bu Web sayfasındaki finansal bilgilerin kamuya açılması, resmi bir duyuru anlamına gelmez ve bağlayıcı değildir.

Bu Web sitesi ve içeriği, AkzoNobel'in tahvillerine herhangi bir türden yatırım yapmak için bir talep veya öneri niteliği taşımaz. Bu Web sitesinin ziyaretçileri AkzoNobel'in tahvilleriyle ilgili yatırım veya işlem yapma konusunda karar verirken bu Web sitesini temel almamalıdır. Gelecekteki gelişmeler ve sonuçlar, bu Web sitesinde belirtilen görüşler, düşünceler veya beklentilere göre önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Üçüncü şahıslara ait bilgiler ve bağlantılarla ilgili sorumluluk

Kaynağı üçüncü şahıslar olan bilgiler, bu üçüncü şahısların düşüncelerini ifade eder. Bu tür bilgilerden dolayı AkzoNobel kesinlikle yükümlülük veya garanti taahhüdü vermez.

Bu sayfalar, üçüncü şahısların harici Web sitelerine ait bağlantılar içermektedir. AkzoNobel, bu bağlantılı Web sitelerinin içerikleri üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir. İçeriklerin doğruluğu konusunda her zaman ilgili tedarikçi veya işletmeci sorumludur ve bu konuda AkzoNobel kesinlikle garanti vermez. AkzoNobel'in hakların ihlal edilmesi durumunu öğrenmesi durumunda ilgili bağlantı derhal kaldırılır. Bağlantıların mevcudiyeti, bu üçüncü şahıslar ile AkzoNobel arasında bir işbirliği olduğunu göstermez ve AkzoNobel tarafından bu üçüncü şahısları, üçüncü şahısların Web sitesini veya ürünlerini önermesi anlamına gelmez.

Fikirlerin gizliliği ve gönderilmesi

Bu Web sitesine hangi ülkeden erişiyorsanız bu ülkenin hukuk normlarına uymaktan kendiniz sorumlusunuz. Bu düzenlemelerde açıkça belirtilmediği sürece, tarafınızdan bu Web sitesi üzerinden aktarılan bilgiler gizli olarak kabul edilmez ve gizlilik haklarıyla korunmaz. Bu bilgilerin aktarılması için yasal olarak yetkili olduğunuzu ve yürürlükteki kanunlara göre yetkili olmadığınız bilgileri aktarmadığınızı siz garanti etmektesiniz. Internet'in herkese açık bir ortam olması nedeniyle sizin için gizli olan bilgileri asla eklememenizi öneririz.

Kendi çıkarlarınızın ve müşterilerimizin çıkarlarının korunması için, fikirlerin istenmeden gönderilmesi konusunu çok özenli bir şekilde ele almak zorundayız. AkzoNobel, sıkı iş ilişkileri dışında fikirlerin istenmeden gönderilmesini kabul etmez. Burada AkzoNobel'in bu tür gönderimleri net bir iş ilişkisi olmadan gizli olarak değerlendiremeyeceği ve değerlendirmeyeceği çok önemlidir. Bu nedenle lütfen AkzoNobel'e bu Web sitesi üzerinden istenmeden fikir göndermeyin. İstenmeyen ve dolayısıyla korunmayan şekilde gönderilmesi durumunda, söz konusu fikirlerin herkes tarafından öğrenilmesi tehlikesi ortaya çıkar, bu nedenle AkzoNobel size karşı tazminat veya hesap verme anlamında herhangi bir şekilde yükümlülüğü olmaksızın bu fikirleri tüm kapsamıyla geliştirme, kullanma, kopyalama ve/veya ticari olarak kullanma hakkına sahip olur.

Kısmi geçersizlik

Bu kullanım koşulları kısmen geçersiz ise veya geçersiz hale gelirse, taraflar arasındaki ilişkide geri kalan hükümler geçerliliğini aynen korur. AkzoNobel, geçersiz hale gelen kısmın yerine, bu kullanım koşullarının içeriği ve anlamını dikkate alarak yasal olarak geçerli ve yasal etkisi, geçersiz hale gelen kısımla amaçlananlara en yakın olan hükümleri ekler.

Uygulanacak hukuk ve yargılama yetkisi

Bu kullanım koşulları sadece Alman Hukuku'na tabidir. Bu kullanım koşullarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm fikir ayrılıkları, özellikle bunların mevcudiyeti ve geçerliliği anlamındaki fikir ayrılıkları konusunda yetkili Alman mahkemeleri karar verir.